SliceCraft

Forum poświęcone serwerowi SliceCraft.

Ogłoszenie

Zapraszam wszystkich do rejestracji ! Kontakt do administratora forum: email : kumin0g@gmail.com skype: qwarz. Do moderatorów: Proszę o przenoszenie zamkniętych tematów od razu do kosza !

  • Index
  •  » Kosz
  •  » Pam, pam, pam -> Podanie :3

#1 2013-02-16 19:30:14

kumin

Administrator

Zarejestrowany: 2013-01-28
Posty: 1009
Punktów :   

Pam, pam, pam -> Podanie :3

Czeczeczecześć, witajcie z tej strony wasz (nie)ukochany administrator - kumin i dzisiaj postanowiłem napisać podanie na moderatora serwera ! ( no bo skoro Filip mówi, że jest otwarta rekrutacja to czemu nie ? ) Żeby nie było, że lamie to pójde wg wzoru -

1. Nick : Kumin
2. Imię : Łukasz
3. Wiek : 16

I teraz żeby nie było że kopiuje jak debil ze wszystkich innych tematów to posiędzę nad tym chwilkę i napiszę TO -

4. Wymień mi chociaż 25 podstawowych komend :

-/ban
-/unban
-/set time
-/add time
-/weather <snow>, <rainy>
-/time <day>, <night>
-/pardon
-/setspawn
-/sethome
-/mute
-/unmute
-/msg
-/clear
-/online
-/rules
-/help
-/list
-/say <wiadomość>
-/give <nick> <id przedmiotu> <ilość>
-/tp <twój nick> <nick przyjaciela> (lub na odwrót)
-/kick <nick> <powód>
-/ipban <IP>
-/unlimited <nazwa> lub <id>
-/slay <nick>
-/spawn
-/spawnmob [-p] [-d] [-i] [-r] <mob> [ilość] [lokacja]
-/heal <nick>
-/god <nick>
-/motd
I teraz pam pam pam ! ! ! Uwaga ! Tak potrafie nakładać cuboida i to w miarę dobrze !!! Poniżej komendy :3
-//wand
-/region define
-/region select
-/region info

No na oko będzie gdzieś 25 , nie wiem nie chce mi się liczyć Mogę dopisać jak będzie się nie zgadzać
co mamy dalej ?


5. Na pochyłym dachu jest 10 wron , zestrzelono 1 , ile zostało ? : Hmmmmm??? HMMMMMMMM?!!?! Kuuurde , ciężkie ... ale .... chyba ... 9 ?
6. Jak myślisz , na co możesz liczyć ? : Nie chce na nic liczyć, chce po prostu uzyskać podstawowe komendy administratorsko/moderatorskie aby móc pomóc temu pięknemu serwerowi się rozwijać,a sądzę , że moja ręka się przyda :3
7. Ile lat grasz w MC ? : Od wersji beta 1.5
8. Skype : [Tak/Nie]  Tak (qwarz.)
9. Opowiedz nam coś o sobie ( minimum 5 zdań ) : Jestem odpowiedzialny jak już się za coś zabieram, podchodzę obiektywnie do każdego gracza, mam OGROMNE doświadczenie, jestem kreatywny, zabawny, lubie hejtować ludzi jeżeli nie wykracza to poza humanitarne zasady , jestem fajny (bardzo), mam 12903813901milionów pomysłów na secundę, umiem ortografię, nie wykorzystuje "mocy" admina-moda do przyziemnych celów, lubie się dobrze bawić, podoba mi się bardzo serwer i fajnie byłoby gdybym mógł wprowadzić taką świeżość. Ponadto admina/moda nie chce po to żeby grać ale żeby pomagać innym graczom i tylko po to, ponadto przestrzegać będe regulaminu na pewno ! Proszę o pozytywne rozpatrzenie mojej propozycji i jeszcze jedno - człowieczku nie bądź na nie tylko dlatego, że mnie nie lubisz, może mnie nie znasz za dobrze ? Pomyśl co jest dobre dla serwera a potem oceń 1
Dziękuje, pozdrawiam
Piotr Fronczewski

Offline

 

#2 2013-02-16 20:06:00

 Kubson

Użytkownik

Call me!
Skąd: Choszczno
Zarejestrowany: 2013-01-29
Posty: 24
Punktów :   

Re: Pam, pam, pam -> Podanie :3

Sory, jestem na nie

Ostatnio edytowany przez Kubson (2013-02-19 16:12:15)

Offline

 

#3 2013-02-16 20:15:36

Pokemonek

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2013-02-16
Posty: 1
Punktów :   

Re: Pam, pam, pam -> Podanie :3

Jakieś zdanie musisz mieć >.<
Co do mnie to jestem jak najbardziej na tak, temu serwerowi brakuje "porządnego" człowieka na miejsce opiekuna slicecrafta. Nie będe go oceniał po osobie , gdyż go nie znam, ale z tego co wiem po grze i po sposobie wypowiedzi jest ona ogarnięty, no i ma jakiś normalny wiek. Tyle

Ostatnio edytowany przez Pokemonek (2013-02-16 20:15:47)

Offline

 

#4 2013-02-16 21:09:04

 JPMateusz

Moderator

10130152
Zarejestrowany: 2013-01-30
Posty: 19
Punktów :   

Re: Pam, pam, pam -> Podanie :3

OK, jak dla mnie spoko. Może być bardzo odpowiedzialnym i dobrym adminem. Możliwe, że przyda się gdy będzie chciało mi się pić(wczorajsza sytuacja). Myślę, że wszyscy na tym skorzystamy;)

P.S: Jestem OP

Offline

 

#5 2013-02-17 20:21:36

Jass

Moderator

Zarejestrowany: 2013-01-28
Posty: 29
Punktów :   

Re: Pam, pam, pam -> Podanie :3

Jestem na Tak , zadzwoń do mnie na Skype , jak będziesz

Offline

 

#6 2013-02-19 15:19:59

MrGulik

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2013-01-29
Posty: 9
Punktów :   

Re: Pam, pam, pam -> Podanie :3

Jestem na nie

Offline

 

#7 2013-02-19 16:12:55

 JPMateusz

Moderator

10130152
Zarejestrowany: 2013-01-30
Posty: 19
Punktów :   

Re: Pam, pam, pam -> Podanie :3

Zamykam, bo kuminek ma adminka;)

Offline

 
  • Index
  •  » Kosz
  •  » Pam, pam, pam -> Podanie :3

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.extremepolishwrestling.pun.pl www.biotechnologia-ajd.pun.pl www.grupasmierci.pun.pl www.kozanostra.pun.pl www.strazrepki.pun.pl